Haber Detayı
17 Eylül 2018 - Pazartesi 14:15 Bu haber 1565 kez okundu
 
Ak Parti hafta sonu Güzelyurt'ta Vatandaşı Dinledi
Aksaray Haberleri,Ak Parti hafta sonu Güzelyurt'ta Vatandaşı Dinledi
İLÇELER Haberi
Ak Parti hafta sonu Güzelyurt'ta Vatandaşı Dinledi

Meclis tatilinden bu yana Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğau ve il Başkanı Hüseyin Altınsoy eşliğinde teşkilat mensupları dur durak demeden Aksaray ilçelerini, kasaba ve köylerini gezmeye devam ediyor. Bu hafta sonu da Güzelyurt ve köylerini gezen heyet vatandaşların sorunlarını dinleyerek hasbihal ettiler.

Heyetin vatandaşın ayağına gitmesinden son derece menmun olan vatandaşlar bire bir sıkıntılarını ve problemlerini anlatmaktan menmun olduklarını söylediler. Milletvekili Cengiz Aydoğdu da her vatandaşın tek tek sıkıntılarını dinleyerek not aldı.

Milletvekili Aydoğdu, “ genel olarak bu güne kadar gezip ziyaret ettiğimiz yerlerdeki önemli problemleri halletmeye çalışıyoruz. Sabahtan öğleye kadar bu sorunları yetkili yerlerle görüşüp çözmeye çalışıyorum.

Acil yapılması gereken problemleri zamanında hallediyoruz. Uzun vade isteyen sorunlarıda programa aldırarak çözmeye çalışıyoruz. Aldığımız notları birikmeden günlük çözmeye çalışıyorum. Not alıp bir yere atmak gibi bir adetimiz yok. Önemli olan yörede yaşayan halkın tamamını ilgilendiren problem olsun bunları çözeceğiz” dedi.

Güzelyurt ziyaretinde eski adetlerden yöresel olan büsküvit arasında hazırlanan lokum büsüvit Güzelyurtlular tarafından heyete ikram edildi. Belli yaşta olanlar ise bizi eskiye götürdünüz espirisini yaptılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, hafta, sonu, Güzelyurt'ta, Vatandaşı, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı