Ortaköylüler Derneğinden Kahraman Ordumuza Tam Destek

Aksaray Valisi Ali Mantı Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Mantı Gülağaç ve Demirci Belediyelerini Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Sanayicileri Uyardı

Kreş Öğrencilerinden barış pınarı harekâtına tam destek.

Kapadokya İmece Festivali Nevşehir Mustafapaşa’da Gerçekleştirildi

İhtisas Üniversitesi Rektörleri Bingöl’de ToplandıAk Parti’den 68 Aksaray Belediye Spora Destek

2019-2020 futbol sezonunda 68 Aksaray Belediye Sporun formalarını satın alarak destekte bulunan AK Parti Aksaray İl Teşkilatı, örnek bir davranış sergiledi.

AK Parti Aksaray İl Teşkilat binasında 68 Aksaray Spora destek amaçlı düzenlenen program hakkında açıklamada bulunan Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, maddi ve manevi olarak AK Parti Teşkilatının her zaman takımının yanında olduğunu vurguladı.

“Bu takım hepimizin ve hepimizi temsil etmektedir” diyen Merkez İlçe Başkanı Aktürk, “AK Parti olarak yapmış olduğumuz bir değerlendirme sonucunda futbol takımımıza destek olalım diye bir karar aldık. Bu gün burada yönetim kurulu üyelerimiz ile forma satın alarak takımımıza karınca kararınca destek oluyoruz. AK Parti olarak bugüne kadar şehrimiz için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bizlerin ortak paydası Aksaray sevgisidir. Dolayısıyla şehrimizin takımı 68 Aksaray Belediye Spora olan sevgimiz, şehrimize olan sevgimizin bir göstergesidir. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile şehrimizin güzide markası 68 Aksaray Belediye Spora destek olmak adına lisanslı ürün alımı gerçekleştirdik. Takımımızı hep birlikte, kardeşçe bir bütün olarak birlik ve beraberlik içerisinde hak ettiği yere taşıyacağız.” dedi.

68 Aksaray Belediye Spora maddi ve manevi olarak herkesin destek olması gerektiğine işaret eden Başkan Aktürk, “Artık birlik beraberliğimizi daha da artırmalı ve saflarımızı her zamankinden daha sıkı tutmalıyız. Bizler her engelde birbirimize daha çok sarılacağız, daha da fazla güçleneceğiz ve yolun sonunda kazanan yine “Aksaray” olacak. Bu yolda hepimizin her daim takımın yanında olması ve maddi manevi olarak destek vermesi gereklidir.”

Haber Kaynak : Aksaray haberler