Ortaköylüler Derneğinden Kahraman Ordumuza Tam Destek

Aksaray Valisi Ali Mantı Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Mantı Gülağaç ve Demirci Belediyelerini Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Sanayicileri Uyardı

Kreş Öğrencilerinden barış pınarı harekâtına tam destek.

Kapadokya İmece Festivali Nevşehir Mustafapaşa’da Gerçekleştirildi

İhtisas Üniversitesi Rektörleri Bingöl’de ToplandıATSO ve ATB Yöneticileri, Şahin’e Yeni Dönemde Başarılar Diledi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Üniversitenin gelişimi için şehrin dinamikleri ile ortak akıl içerisinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Cüneyt Göktaş, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Aksaray Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Hamit Özkök, ikinci dönem Rektörlük görevi münasebetiyle Prof. Dr. Yusuf Şahin’e tebrik ziyaretinde bulundu. ­Aksaray’ın farklı alanlara dair potansiyeli olan kadim bir şehir olduğunu, ASÜ’nün tüm değerlerini bilimsel bir disiplin içerisinde çalıştıklarını ifade eden Şahin, amaçlarının, geleceğe, içerik bakımından dolu bir külliyat bırakmak olduğunu söyledi. Bu noktada şehrin gerek kamu kurumları, gerekse sivil toplum kuruluşları ve mesleki birlikleri ile işbirliği içerisinde çalışmanın önemli olduğunu kaydeden Şahin, “Biz, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Aksaray’ımız ve Üniversitemizin gelişimine yönelik her çalışmayı, ortak akılla yürütmeye devam edeceğiz. Kıymetli Oda Başkanlarımıza nazik ziyaretleri münasebetiyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Göktaş, Tekin ve Özkök de, Rektör Şahin’e yeni döneminde başarılar diledi. Ziyaret, öğle yemeğinin ardından, ihtisaslaşmaya yönelik istişare ile tamamlandı.

Haber Kaynak : Aksaray haberler