ASÜ'nün Projelerine AHİLER Kalkınma Ajansından Destek

Kayıt Dışı İşçi Çalıştıranlar Uyarıldı

Seyir Halindeki Otomobil Cayır Cayır Yandı

Aksaray İHH Yetimler İçin Projelerine Devam Ediyor

5 ÜLKEDEN 30 AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİ AKSARAY BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

YENİ DÖNEMDE ÖĞRENCİ ODAKLI İŞLER ÖN PLANDA OLACAK

REKTÖR ŞAH;N; AHİLİK RUHUNA UYGUN BİR DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZBelediye Başkanı Evren Dinçer,Özel Çocuklarla Bir Araya Geldi

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılının başlaması nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sevgi Evlerindeki özel çocuklar onuruna kahvaltı programı düzenledi.

Piramit Kafede düzenlenen programa Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ile çok sayıda özel çocuk katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk Yaptığı konuşmada “ Yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bizleri bu kahvaltı programında buluşturan Aksaray Belediye Başkanımız Sayın Evren Dinçer’e çok Teşekkür ediyoruz. Devletin koruması altında olan 11 evimizdeki 55 çocuğumuz ve yine 42 koruyucu ailedeki 65 çocuğumuza inşallah en iyi şekilde eğitim ve öğretimlerini yaptırmaya çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’de özel çocuklarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, bütün çocuklarla birebir ilgilendi ve çeşitli hediyeler verdi."