Anahtar Kelimeler: dekan ünlü’ye tebrik ziyareti

Ortaköylüler Derneğinden Kahraman Ordumuza Tam Destek

Aksaray Valisi Ali Mantı Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Mantı Gülağaç ve Demirci Belediyelerini Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Sanayicileri Uyardı

Kreş Öğrencilerinden barış pınarı harekâtına tam destek.

Kapadokya İmece Festivali Nevşehir Mustafapaşa’da Gerçekleştirildi

İhtisas Üniversitesi Rektörleri Bingöl’de ToplandıDekan Ünlü’ye Tebrik Ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ihtisaslaşma ile birlikte şehirdeki ve kampüsteki etkinlik çeşitliliğini geliştirmeyi arzu ettiklerini, bu noktada Spor Bilimleri Fakültesi’ne de önemli görevler düştüğünü söyledi.

Şahin, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Hüseyin Ünlü’yü ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Fakültenin, spor eğitimi konusunda Türkiye’de üst basamaklarda yer aldığını, sporcuların pek çok organizasyonda önemli dereceler elde ettiklerini anımsatan Rektör Şahin, ilerleyen süreçte de bu başarıların artarak devam etmesini beklediklerini söyledi. ASÜ’nün spor ve sağlık alanında ihtisas üniversitesi olarak seçildiğini de kaydeden Şahin, “Bu süreçte hem sportif organizasyonlar çeşitlenecek, hem de etkinlik sayısı artacak. Disiplinler arası ilerleyecek bu süreçte, Spor Bilimleri Fakültesi’nin çalışmaları büyük önem arz ediyor. Şehre dair yeni bir hikâye oluşturmaya başladığımız bu süreci, en verimli şekilde ve işbirliği içerisinde ilerletmek arzusundayız” dedi.

Dekan Ünlü de, Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve Üniversitenin çalışmalarına, mümkün olan her katkıyı büyük bir özveri içerisinde sunmaya hazır olduklarını vurguladı.

Haber Kaynak : Aksaray haberler