ASÜ'nün Projelerine AHİLER Kalkınma Ajansından Destek

Kayıt Dışı İşçi Çalıştıranlar Uyarıldı

Seyir Halindeki Otomobil Cayır Cayır Yandı

Aksaray İHH Yetimler İçin Projelerine Devam Ediyor

5 ÜLKEDEN 30 AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİ AKSARAY BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

YENİ DÖNEMDE ÖĞRENCİ ODAKLI İŞLER ÖN PLANDA OLACAK

REKTÖR ŞAH;N; AHİLİK RUHUNA UYGUN BİR DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZDinçer;Vatandaşlarımızın ve Esnaflarımızın Yanındayız

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Adıyaman Emniyet Müdürü Hemşerimiz Metin Alper ile birlikte Hacı Hasanlı Mahallesinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

Esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Dinçer, "Yaşanabilir bir Aksaray için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gönül Belediyeciliği alanında Esnafımızın ve Vatandaşlarımızın gönüllerine girmek için her fırsatta yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Esnaflarımızı ve Vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların isteklerini dinleyip, hal ve hatırlarını soruyoruz" dedi.

Ziyaret esnasında Adıyaman Emniyet Müdürü Hemşerimiz Metin Alper, "Başkanımızın Aksaray için güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerinde huzurlu bir Aksaray için çalışacağına eminim.  Başkanımız Evren Dinçer’e yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, Hacı Hasanlı Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla hasbihal etti. Ziyaretlerin sonunda esnaflarla ve Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinildi.

Vatandaşlar ve esnaflar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’e teşekkür etti.