Anahtar Kelimeler: ayakkabı

ASÜ'nün Projelerine AHİLER Kalkınma Ajansından Destek

Kayıt Dışı İşçi Çalıştıranlar Uyarıldı

Seyir Halindeki Otomobil Cayır Cayır Yandı

Aksaray İHH Yetimler İçin Projelerine Devam Ediyor

5 ÜLKEDEN 30 AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİ AKSARAY BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

YENİ DÖNEMDE ÖĞRENCİ ODAKLI İŞLER ÖN PLANDA OLACAK

REKTÖR ŞAH;N; AHİLİK RUHUNA UYGUN BİR DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZSpor ayakkabı

Spor ayakkabı

Dünyada en fazla kullanılan ayakkabı olan Spor ayakkabı, ilk olarak 1860 yılında inliz vatandaşın bez kumaştan yapılan modeli giymesiyle ortaya çıkmıştır. Üretimi ise 1917 yılında Keds firması tarafından yapılmıştır.

Her dönem kendini yenilerek günümze kadar gelen spor ayakkabılar, ayak sağlığını destekleyerek vücut anotmisini koruması açısından en fazla talep edilen ayakkabılardır.

Kişiye özel üretilen modelleri de mevcut olan ayakkabılar, böylece kişi ayağına uygunluğunu sağlayarak rahatlıkla kullanımı sağlamıştır.

Ayrıca, desen ve kumaş olarak her mevsime uygun modelleri de bulunan ayakkabılar, uzun konçlu modelleri ile bileği kavramakta ya da babet tarzı modelleri ile sadelik kazandırmaktadır.

Bunun yanında özel günler için üretilen ürünleri ile spor ayakkabı denilince akla gelen imajı yıkmış, her yerde kullanılabilecek tarzlarda ayakkabılar ortaya çıkmıştır.

Spor ayakkabı bakımı nasıl olmalıdır                                                         

Ayak rahatlığı için tercih edilen Spor ayakkabı bakımı da çok özenli olmalıdır. Özellikle beyaz renkli spor ayakkabılarda yıkanabilme ve silinebilme özelliği de bulunmaktadır. Uygun cilalama özelliği olan ürünlerle de rahatca temizlenebilen ürünlerde dikkat edilmesi gereken, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin tercih edilmesidir. https://www.sneaksup.com.tr/ sayfasında aradığınız tüm renkler ve modellere ulaşabilirsiniz.