Daniel Craig'ten Türkiye'ye dev destek! Bir çağrısıyla bağış rekoru kırıldı!

25.02.2023 - Cumartesi 08:22

James Bond karakteriyle hafızalarımıza kazınan dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Daniel Craig, 6 Şubat gecesi Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremler sonrası yardım çağrısında bulunmuştu. Yardım desteği isteyen oyuncunun çağrısıyla, İngiltere'de 101,5 milyon Sterlin toplandı.

ezgif.com-webp-to-jpg (36)

Birleşik Krallık'taki on dört yardım kuruluşunu bir araya getiren Disasters Emergency Committe (DEC) ile birlikte çalışan 54 yaşındaki aktör, depremlerden bu yana 101,5 milyon sterlin topladığını duyurdu.

ezgif.com-webp-to-jpg (35)

TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPTI

Craig Instagram hesabı üzerinden yayınladığı teşekkür konuşmasında; “Depremler saniyeler sürdü ama etkisi yıllarca sürecek. Hastaneler, okullar ve iş yerleri enkaza döndü. Yüz binlerce insan dondurucu kış koşullarında evsiz kaldı. Lütfen DEC’i destekleyerek onlara yardım etmek için elinizden geleni yapın" dedi.

ezgif.com-webp-to-jpg (37)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dünyaca ünlü modelden Türkiye'ye destek! Yardım kolileri getirdiDünyaca ünlü modelden Türkiye'ye destek! Yardım kolileri getirdi
Artık kaçmıyor! Sevgilisiyle görüntülendiArtık kaçmıyor! Sevgilisiyle görüntülendi
Müge Anlı'dan kahreden haber! "Ne yazık ki..." diyerek duyurdu: Stüdyo bir anda karıştı!Müge Anlı'dan kahreden haber! "Ne yazık ki..." diyerek duyurdu: Stüdyo bir anda karıştı!

ALINTI KAYNAK: https://www.mynet.com/daniel-craig-ten-turkiye-ye-dev-destek-bir-cagrisiyla-bagis-rekoru-kirildi-448319-mymagazin

YORUM YAZ