Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

24.02.2023 - Cuma 16:05

Modern tasarımlarıyla ev ve ofislere tarz kazandıran kule tipi ısıtıcılar, ısınma problemi yaşayanlara hızlı ve etkili çözüm getiriyor. Kule tipi ısıtıcılar, dikey tasarlandıkları için alan tasarrufu yapılmasında önemli rol oynayıp hafif yapılarıyla taşınmayı kolaylaştırıyor. Bu ürünlerin elektrikli, seramik rezistanslı ve fanlı gibi birçok çeşidi mevcut. Kule tipi ısıtıcı modeli satın alınacağı zaman modelin markasına, malzeme kalitesine, tasarımına, ısıtma gücüne, kademeli sıcaklık özelliğine ve güvenlik önlemlerine dikkat etmek gerekiyor. Hazırsanız evinizi kısa sürede ısıtmanıza yardımcı olacak en iyi kule tipi ısıtıcı modellerini keşfedelim!

1. Kolayca taşıyın: Veito CH1800XE 1700 W Karbon Elektrikli Isıtıcı Ufo


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Gün içinde farklı odalarda kullanmak için kule tipi ısıtıcı modeli satın almak isteyenlerin hafif ve kolay taşınabilir modellere yönelmesi gerekiyor. Çağdaş tasarımıyla hem dayanıklı hem hafif bir yapı sergileyen Veito CH1800XE 1700 W Karbon Elektrikli Isıtıcı Ufo, hafif olmasının yanı sıra taşıma aparatıyla rahatlıkla dengeli biçimde kaldırılıp taşınıyor.

Model, iki farklı ısı kademesi ve yükseklik ayarı gibi özellikleriyle hassas ısı seviyesi belirlemek isteyenler için harika bir seçenek. Devrilme emniyetiyle kullanıcılarına güven veren ısıtıcı, ani sarsılma ve darbelerde devrilirse gücü otomatik olarak keserek olumsuz durumların yaşanmasını engelliyor. Alüminyum gövdesiyle aşınmalara karşı da dirençli.

Ürünü İncele

2. Sade ve şık tasarım: Luxell MH 1800 W Orbit Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Gösterişli, abartılı modellerden hoşlanmayan ve her zaman sade tasarımlara yönelenler için ideal bir seçenek olan Luxell MH 1800 W Orbit Isıtıcı, en kaliteli kule tipi ısıtıcı modelleri arasında yer alıyor. Güçlü ısıtma teknolojisiyle 24 metrekare alanı kısa sürede başarıyla ısıtıyor.

1800 Watt gücünde çalışan ve iki kademeli sıcaklık ayarı sunan model, termostat özelliğiyle belirlenen ısı seviyesinin her zaman korunmasını sağlıyor. Hafif ve dayanıklı malzeme kalitesiyle hem uzun yıllar güvenle kullanılıyor hem taşırken kolaylık sağlıyor. Üstelik üründe taşıma kulpunun yanı sıra kablo sarmak için de bölme mevcut.

Ürünü İncele

3. Zamandan tasarruf edin: Ufomax CC-410 Kule Tipi 2500 W Inox Termostatlı Micatronic Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

2500 Watt gücüyle dudak uçuklatan Ufomax CC-410 Kule Tipi 2500 W Inox Termostatlı Micatronic Isıtıcı, kompakt tasarımıyla çok az yer kaplayarak alan avantajı yaratıyor. Devrilme emniyetiyle güvenliğine önem verenleri sevindiren model, devrilme algılandığında çalışmayı durdurup kullanıcılarının fark etmesi için sesli ikaz verebiliyor. Böylece odada değilseniz bile cihazın devrildiği hemen fark edebilirsiniz.

Karbon teknolojisi kullandığı için hem açık hem kapalı mekânlarda tercih edilebiliyor. Aynı şekilde karbon teknolojisi özelliğiyle ısıtma sırasında havayı kurutmuyor. Sade ve şık tasarımıyla evlerin yanı sıra ofislere de kolayca adapte olarak şık bir görünüm sunuyor.

Ürünü İncele

4. Enerji tasarruflu model arayanlara: Luxeva LXV 2000 W Infrared Ufo Karbon Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Enerji verimliliği sağlayan en iyi kule tipi ısıtıcı modelini satın almak isteyenlere sıklıkla önerilen Luxeva LXV 2000 W Infrared Ufo Karbon Isıtıcı, bütçe dostu özellikleriyle kullanıcılarını memnun ediyor. Uygun fiyatıyla cazip bir seçenek yaratan model, 2000 Watt gücünde çalışarak geniş alanları ve bir türlü ısınmayan odaları kısa süre içinde sıcacık yapıyor.

Karbon teknolojisi kullandığı için ısıtma yaparken ortamın oksijen ve nem değerini bozmuyor. Arzu edildiğinde açık alanda da kullanılabilen model, soğuk günlerde bahçede vakit geçirmeyi sevenlere büyük kolaylık sağlıyor. Hafif ve dayanıklı materyallerden üretildiği için taşıma avantajı sunması da önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

5. Her ortama uygun: Mirkraft Mate 2500 W Kule Tip Elektrikli Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

İç ve dış mekân için en iyi kule tipi ısıtıcı modelleri arasında yer alan Mirkraft Mate 2500 W Kule Tip Elektrikli Isıtıcı, güçlü özellikleriyle kullanıcılarına her zaman destek sağlıyor. Karbon ısıtma teknolojisiyle %15'e varan enerji tasarrufu gerçekleştirerek ekonomik açıdan önemli bir avantaj yaratıyor.

Yüksek güvenlik önlemleriyle takdir kazanan modeli bebekli aileler ve evcil hayvan besleyenler de gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. 45 dereceden fazla eğilme gerçekleştiğinde hızlıca durumu algılayıp gücü keserek istenmeyen kazaların yaşanmasını önlüyor. Çalışırken gürültü yaratmayan model, termostatı sayesinde oda belirlenen sıcaklığa ulaştığında otomatik kapanıp sıcaklık düştüğünde çalışmaya devam edebiliyor.

Ürünü İncele

6. Kullanıcı dostu tasarım: Kumtel Orbit Mh-1800 W Dikey Infrared Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

En iyi kule tipi ısıtıcı markaları arasında yer alan Kumtel, uygun fiyata kaliteli ve performanslı ısıtıcı arayanları Kumtel Orbit Mh-1800 W Dikey Infrared Isıtıcı modeliyle buluşturuyor. 900 ve 1800 Watt olarak iki farklı ısıtma modu sunan model, termostat özelliğiyle beğeni kazanıyor. Bu sayede oda soğumaya başladığında otomatik çalışmaya başlıyor.

Gövdesindeki geniş kontrol alanıyla kolay kullanılıyor. Ayrıca devrilmelere karşı güvenlik sağlıyor. Modelin dikkat çeken en önemli özelliği, kullanıcı dostu tasarıma sahip olması. Kablo sarma yuvasıyla odada dağınık kablo görüntüsü oluşmasına izin vermeyen model, taşıma kulpuyla rahatlıkla kaldırılabiliyor.

Ürünü İncele

7. Dilediğiniz gibi programlayın: PELONIS PHTPU1501 Seramik Kule 1500 W Salınımlı Uzaktan Kumandalı Programlanabilir Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

En iyi kule ısıtıcı çeşitleri arasında modern tasarımıyla görenlerin ilgisini cezbeden PELONIS PHTPU1501 Seramik Kule 1500 W Salınımlı Uzaktan Kumandalı Programlanabilir Isıtıcı, birbirinden verimli özellikleriyle kullanıcılarının yaşantısını kolaylaştırıyor. 1500 Watt motor gücü ve seramik rezistansıyla saniyeler içinde belirlenen sıcaklık değerine ulaşarak zamanı değerli olanları mutlu ediyor.

Salınım özelliğiyle takdir toplayan model, ısının kısa sürede etrafa dağılmasını kolaylaştırarak salon gibi geniş alanları hızla ısıtıyor. Üç farklı ısıtma seçeneği sunarak hava durumuna en uygun sıcaklığın belirlenmesine imkân tanıyor. Ayrıca ürünün enerji tasarrufu moduna sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim!

Ürünü İncele

8. Yeni teknolojileri keşfedin: Sinbo SFH6918 Slim Infrared Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Bütçesi kısıtlı olan ve kaliteli modeller içinde en ucuz kule tipi ısıtıcıyı satın almak isteyenlere Sinbo SFH6918 Slim Infrared Isıtıcı tavsiye ediliyor. Zarif ve şık tasarımıyla bulunduğu ortama estetik bir değer katan model, ister dikey ister yatay kullanılabiliyor. Kaliteli alüminyum malzemesiyle güçlü bir yapı sergileyerek uzun yıllar sorunsuz kullanılıyor.

Devrilme emniyetiyle kullanıcılarına güven veriyor. Modelin en sevilen özeliği ise su buharı teknolojisi kullanarak ortamı ısıtırken havayı asla kurutmaması. Böylece ısıtıcı çalışan odalarda nefes alma problemleri yaşanmıyor. Modelin optik teknolojisiyle düşük enerji tüketimi yaparak yüksek ısı sunması da cabası!

Ürünü İncele

9. Maksimum düzeyde güvenlik: Ufo Micatronic 1900 W Infrared Işıklı Kule Tipi Isıtıcı


Adsız tasarım - 2023-02-24T120152.978

"En iyi kule ısıtıcı hangisi?" sorusu sorulduğunda bir adım öne çıkan Ufo, elektrikli ısıtıcılara güvenlik açısından mesafeli yaklaşanları Ufo Micatronic 1900 W Infrared Işıklı Kule Tipi Isıtıcı modeliyle tanıştırıyor. Kule tipi kompakt tasarımı ve devrilmelere karşı emniyetli olmasıyla takdir toplayan model; yangın ve alev alma gibi kazaların yaşanmasına izin vermiyor.

Ayrıca son derece dayanıklı malzeme kalitesiyle çarpma ve darbelere direnç gösteriyor. Böylece uzun yıllar kullanım imkânı vadediyor. 1900 Watt çalışma performansıyla kule tipi ısıtıcı yorumlarında sıklıkla övülen model, sağlığa faydalı infared ışık teknolojisiyle kullanıcılarına zindelik veriyor ve ısınma süresini önemli ölçüde kısaltıyor.

Ürünü İncele

10. Kokusuz ve sessiz: GOLDSUN Mobile GSA07VP 700 W Taşınabilir Isısı Ayarlanabilir Dikey Elektrikli Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

GOLDSUN Mobile GSA07VP 700 W Taşınabilir Isısı Ayarlanabilir Dikey Elektrikli Isıtıcı, sade ve zarif tasarımının yanı sıra akıllı fonksiyonlarıyla da beğeniliyor. Modelin en önemli özelliği, yaklaşık 7000 saat ömürlü halojen ampulle çalışıyor olması. Bu sayede model, uzun süre gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Oldukça hafif yapısı sayesinde her yere rahatlıkla taşıma imkânı sunan model, iki kademeli sıcaklık seçeneğiyle serin kış günlerinde arzu edilen sıcaklığın kolayca belirlenmesine yardımcı oluyor. Üstelik üst ve alt ampulü birbirinden bağımsız şekilde çalıştırılabiliyor.

Ürünü İncele

11. İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bulabileceğiniz: ADSE-ER Tasarruflu Dikey Elektrikli Isıtıcı


Adsız tasarım - 2023-02-24T120237.203

En kaliteli elektrikli ısıtıcı kule tipi modeller arasında yerini alan ADSE-ER Tasarruflu Dikey Elektrikli Isıtıcı, güvenliği elden bırakmayarak ısınmayı kolaylaştırıyor. Kule tipi tasarımıyla alan problemlerine çözüm getiren model, akıllı fonksiyonlarıyla kullanıcıları memnun ediyor.

Hafif ve dayanıklı gövdesiyle aşınmalara direnç göstermesinin yanı sıra tüm odalara da kolaylıkla taşınıyor. Bu sayede evin farklı odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kokusuz ve toksik olmayan kule tipi ısıtıcı, 2200 Watt gücünde çalışıyor. Beyaz rengiyle oldukça şık model, uzaktan kumandasıyla kolayca kontrol ediliyor.

Ürünü İncele

12. Sesinizle kontrol edin: Xiaomi Smart Tower Heater Lite


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Xiaomi en iyi kule tipi fanlı kule ısıtıcı modelini satın almak isteyenlerin kaçırmaması gereken Xiaomi Smart Tower Heater Lite, sesli komut algılama ve uzaktan kontrol gibi kullanıcı dostu özellikleriyle takdir ediliyor. Beyaz rengi, silindir tasarımı ve kompakt yapısıyla dar odalarda bile kolaylıkla konumlandırılan model, girintili tutamaklarıyla rahatlıkla kaldırılıp taşınabiliyor.

Modelin en sevilen özelliği, mobil uygulama desteği sayesinde uzaktan kontrol edilebilmesi. Böylece evden uzaktayken bile çalıştırılarak kullanıcılarını eve girdikleri anda sıcacık havayla karşılıyor. Model, güçlü fan yapısıyla ısıyı hızlıca etrafa dağıtabiliyor. Ürünün sesli komutları algılayarak çalışabilmesi de önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

13. Kompakt ve kullanışlı: Delonghi Hfx65V20 2000 W Uzaktan Kumandalı Fanlı Seramik Isıtıcı


Adsız tasarım - 2023-02-24T120346.917

Hem seramik rezistansa sahip hem elektrikli kule tipi ısıtıcı modeli arayanlar için eşsiz bir seçenek olan Delonghi Hfx65V20 2000 W Uzaktan Kumandalı Fanlı Seramik Isıtıcı, üstün nitelikleri sayesinde ısınma sorunlarına çözüm getiriyor.

Geniş seramik donanımı ve basınçlı hava teknolojisiyle çalıştırıldığı anda kullanıldığı odayı sıcacık yapan model, dönüş özelliği sağlayan salınım sistemiyle ısının etrafa dağılmasına yardımcı oluyor. Bu sayede tek bir nokta yerine tüm oda eşit şekilde ısınıyor. Kompakt tasarımıyla her odada kendine kolayca yer bulabilen kule tipi fanlı ısıtıcı, uzaktan kumandasıyla kullanıcılarına yerlerinden kalkmadan cihazı kontrol etme imkânı sunuyor.

Ürünü İncele

14. Hassas ısı ayarı yapmak isteyenler için: Ufo Micatronic 2300 W UK Isıtıcı


Evinizi sıcacık tutacak en iyi kule tipi ısıtıcı tavsiyeleri

Yaşlı, hasta veya bebek bakılan evlerde oda ısısının belirli seviyede sabit kalması büyük önem taşıyor. Eğer siz de ısı konusunda hassas ayar yapmak istiyor ve ortam sıcaklığını her an kontrol altında tutabileceğiniz kule tipi ısıtıcı arıyorsanız Ufo Micatronic 2300 W UK Isıtıcı modeline mutlaka göz atmalısınız.

Dijital paneli ve canlı LED ışığıyla ısı ayarının kolayca takip edilmesine yardımcı olan model, 2300 Watt ısıtma gücüyle takdir kazanıyor. Modelin en beğenilen özelliği ise beş kademeli ısı seçeneği sunması. Böylece hassas ısı ayarı yapmak kolaylaşıyor. Taşınabilir ve az yer kaplayan tasarımıyla da beğeniliyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ALINTI KAYNAK: https://www.mynet.com/evinizi-sicacik-tutacak-en-iyi-kule-tipi-isitici-tavsiyeleri-110107100062

YORUM YAZ