Tekirdağ'da indirim izdihamı! Mağaza açılışında ucuz ürün için birbirleriyle yarıştılar

26.02.2023 - Pazar 10:26

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Eskicami-Ortacami Mahallesi'nde birçok ilde şubesi bulunan bir alışveriş merkezi şube açtı. Alışveriş merkezinin açılışa özel indirim yaptığını günler öncesinden duyan vatandaşlar, mağaza önünde ve içerisinde yoğunluk oluşturdu.

Tekirdağ'da indirim izdihamı, kapıları zor tuttular

Vatandaşlar, indirimli alışveriş için saatlerce beklemeyi göze alırken alışveriş esnasında da birbirleriyle yarıştılar. Vatandaşlar, mağazaya girme konusundaysa iş yeri çalışanlarına zor anlar yaşattılar.

Tekirdağ'da indirim izdihamı, kapıları zor tuttular

Firma sorumlusu Ramazan Barutçu, 10 günlük işi 1 günde yapmayı hedeflediklerini ifade ederek, "Fiyatlarımız piyasaya göre çok uygun, çeşit de bol. Biz sürümden kazanıyoruz, ondan dolayı yoğunluk var. Daha önce Tokat, Sivas, Kırklareli, Manisa, Çanakkale'de de mağazamız olduğu için burada da bu yoğunluğu bekliyorduk. Ortalama 10 günlük işimizi bugün yapmayı düşünüyoruz, 10 günlük ciroyu bugün yakalayabiliriz. Fiyatlarımız gerçekten çok uygun." dedi.

Tekirdağ'da indirim izdihamı, kapıları zor tuttular

Sabah saatlerinden itibaren alışveriş yapmak için sıra beklediklerini belirten vatandaşlar, "Fiyatlar uygun, çok güzel. Sabahtan beri buradayız, 2 saat oldu. Fiyatlar güzel, 3 güne yaymış olsalardı bu kadar izdiham olmazdı. Çeyiz hazırlığı yapıyoruz, 2 saattir sıra bekliyoruz. Çok yoğun, ben böyle bir yoğunluğa ilk defa girdim" ifadelerini kullandı.

Tekirdağ'da indirim izdihamı, kapıları zor tuttular

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Alışveriş Tekirdağ Ekonomi Haberler

ALINTI KAYNAK: https://www.haberler.com/ekonomi/tekirdag-da-indirim-izdihami-kapilari-zor-15658947-haberi/

YORUM YAZ