The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

24.02.2023 - Cuma 20:10

Yenilikçi teknoloji atılımları, son derece güçlü performans ve estetik tasarımlara sahip yeni laptop serisinde MSI, mükemmellik ve birinci sınıf deneyim için çabalarını sürdürüyor. MSI Notebook Global Satış ve Pazarlama Direktörü Derek Chen, “Üst sınıf laptop trendlerine öncülük etmeyi sürdürüyoruz!” dedi.

Yepyeni Stealth Serisi

MSI, tasarımıyla Stealth 16 Studio ve Stealth 14 Studio modellerini 2023 CES Ödülü ile duyurmuştu. Her iki model de göz alıcı saf beyaz ve yıldız mavisi renk tasarımı ile geliyor. Alüminyum-magnezyum alaşımlı gövdeye sahip Stealth 16 Studio, 2 kg'dan daha hafif ve 2 cm'den daha ince.

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Stealth 14 Studio, MSI’ın buhar odası termal tasarımına sahip ve bu da onu hareket halindeyken bile etkileyici bir oyun deneyimi ve multitasking görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilen en güçlü 14 inç oyun laptopu yapıyor. "Dünyanın güçlü 14 inç laptoplarından biri!"

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Linus Tech Tips’ ten Linus Sebastian’ a göre “MSI'nin yeni ve evrimleşmiş Stealth Studio serisi ile bir şerit seçmenize gerek yok. İçerikleri oluşturabilir, tüketebilir, oyun oynayabilir ya da yalnızca eğlenebilirsiniz. İstediğiniz her yere giderler!”

Stealth 16” ve 17” modellerinin Mart ayında raflarda olması beklenirken, 14” modelinin raf tarihi henüz belli değil. 

Titan GT serisi ve Raider GE serisi ile Uç Noktada Perfromans

Ödül sahibi Titan GT77 HX, en güçlü i9-13980HX işlemci ve GeForce RTX 4090'a kadar Desktop GPU ile birlikte özel MSI OverBoost Ultra teknolojisine sahiptir. 8 adet P-Core performans çekirdeğinde iş yüküne bağlı olarak 250 W’a kadar toplam güç iletebilir ya da 5,2 GHz frekans desteği sunabilir. Ayrıca Titan GT77HX, şu anda bir laptop bilgisayarda bulabileceğiniz en kaliteli panel olan dünyanın ilk 4K/144Hz MiniLED ekranına sahiptir.

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Raider GE serisi, aerodinamik spor arabalardan esinlenmiş yepyeni bir kasa ile gelir. Geliştirilen ve yenilenen Matrix ışık çubuğu, yeni Raider GE'nin daha zarif ve seçkin görünmesini sağlar.

MSI Notebook Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Eddie Chen, "Performans her zaman MSI'ın DNA'sında olmuştur ve bu yıl da en yeni Titan GT HX ve Raider GE HX serileriyle çağdaş laptop performansının çıtasını bir kez daha yükselttik" dedi.

MSI, Raider GE78 HX'in özel sürümünü yenilikçi bir akıllı Touchpad ile güncelledi. Dokunmatik yüzeye sık kullanılan işlevlere ait kısayol tuşları ve özelleştirilmiş komut desteği eklendi. Eddie Chen, "[Bu] Şimdiye kadarki en dikkat çekici ve süper kullanışlı dokunmatik yüzey," dedi. Bu iki model 1 Şubat itibariyle ön siparişe açıldı.

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Cyborg: Her Gün Oyun Oynayanlara Yeni bir Tercih

Her gün oyun için yepyeni model Cyborg 15 ile tanışın. İç mekaniğini görebileceğiniz yarı saydam cam elyaftan üretilmiş kasa tasarımıyla göz alıcı Cyborg 15, en yeni grafikler ve işlemcilerle fütüristik bir bilim-kurgu temasına sahip. Oyundan bir gün bile vazgeçmeyenler için en iyi seçim!

Cyborg 15’in Mart ayında raflarda olması bekleniyor.

Creator Z Serisi: En güçlü Tasarımcı Laptopu

Yine Mart ayında Türkiye’de olması beklenen en yeni Creator Z17 HX Studio, 13. nesil Intel HX serisi işlemcilerin ve NVIDIA RTX 40 serisi GPU'ların gücünü maksimum seviyeye taşıyan Buhar Odası Soğutucu termal tasarımıyla gelir. Creator Z17 HX, şu anda piyasadaki en güçlü HX içerik tasarım laptopudur.

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Ödüllü MSI Pen 2, her zamankinden daha hızlı bağlantıya sahip yeni MPP2.6 Teknolojisini kullanır. Gerçek kağıda yazar gibi kullanabileceğiniz MSI Pen 2, aynı zamanda normal bir kalem gibi kağıt üzerine de yazabilir!

Yepyeni Prestige Serisi

MSI, 1 kg'dan hafif inanılmaz ince ve hafif tasarımıyla yepyeni Prestige 13 Evo'yu duyurdu. 75WHr uzun batarya ömrü ile "Uzun bir toplantı günü veya seyahat için en iyi arkadaştır."

Ayrıca 16 inçlik bir versiyonu da mevcut. Prestige 16 Studio, GeForce RTX 40 Serisi laptop GPU ile gelir ve NVIDIA Studio onaylıdır. Yani bu makineden daha da üstün üretkenlik ve olağanüstü bir performans bekleyebilirsiniz. Bu iki ürünün de Mart ayında stoklarda olması bekleniyor.

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Modern Serisi de günlük moda ifadesini yakalamak için yeniden tasarlandı. Yepyeni İş ve Üretkenlik laptoları birçok farklı talebi karşılamak ve günlük işlerinizde başarınızı desteklemek için yanınızda. Bu serinin de Mart ayında stoklarda olması bekleniyor.

MSI Laptoplarla Tekilliğe Sıçrayış

Yeni MSI laptop serisi, olağanüstü performans ve yeni estetik tasarımla yenilikçi teknolojiyi bir araya getiriyor. “MSI, PC sektöründe gerçekten mümkün olan en ileri noktada yer alıyor”. Son olarak, MSI'ın yeni laptop serileri şimdi ön siparişe açıldı. Özel erken kayıt ödüllerinizi şimdi kazanın!

MSIology: The Leap to Singularity ile En yeni RTX 40 serisi Laptopları tanıtıyor

Yüksek çözünürlüklü görseller için: https://msi.gm/S1E663C4

MSI Twitch: twitch.tv/msigaming

MSI GAMING: https://www.msi.com/

MSI Facebook: https://www.facebook.com/MSIGaming

MSI Instagram: https://www.instagram.com/msigaming/

MSI YouTube: https://www.youtube.com/user/MSIGamingGlobal

MSI Twitter: https://twitter.com/msitweets

Gerçek zamanlı haberler ve ürün bilgileri için MSI RSS Kaynağına abone olun: https://www.msi.com/rss

İlandır

ALINTI KAYNAK: https://www.hurriyet.com.tr/advertorial/msiology-the-leap-to-singularity-ile-en-yeni-rtx-40-serisi-laptoplari-tanitiyor-42224933