Türkücü Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

25.02.2023 - Cumartesi 23:08

Abone ol

Kuşadası’nda depremzedelere moral gecesinde sahneye yürürken ayağı takılan türkücü Mustafa Keser, dengesini kaybedip havuza düştü. Keser, üzerini değiştirdikten sonra sahneye çıktı.

Kahramanmaraş depremlerinin ardından Aydın’ın Kuşadası’na getirilen deprem mağdurları için Kadınlar Denizi'ndeki otelde, dün Kuşadası Gönüllüsü Genç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) tarafından türkücü Mustafa Keser'in de katılımıyla moral gecesi düzenlendi.

Gecede bir süre afetzede çocuklarla ilgilendikten sonra sahneye doğru yürüyen Keser, ayağının zemine takılmasıyla dengesini kaybedip, sırt üstü otelin havuza düştü. Bu sırada bir genç de Mustafa Keser’i kurtarmak amacıyla suya atladı. Geceye katılanların havuzdan çıkardığı Keser, kulise gidip üzerini değiştirdikten sonra tekrar sahneye geldi.

"Ders almazsak yuh bize"

Deprem mağdurlarına seslenen Keser, "Allah yardımcınız olsun. Ben Elazığlıyım, 'Bizim oralarda varını veren utanmaz' derler. Varını verene ne mutlu. Bütün ülkemizin olduğu gibi ben de sizin yanınızda olmak için buradayım. Gönül isterdi ki musikimizle sizin karşınıza çıkayım. İnşallah yaralarımızı sardıktan sonra yeniden birlikte oluruz. Allah kimseye yaşatmasın. Acınızı biliyoruz biz de zamanında Elazığ’da depremler yaşadık. Bu depremlerden ders almak ve işimizi daha düzgün yapmak gerekir. Bundan da ders almazsak yuh olsun bize" 

ALINTI KAYNAK: https://www.muhalif.com.tr/haber/turkucu-mustafa-keser-depremzedelere-moral-gecesinde-havuza-dustu-115125

YORUM YAZ